DomůO lékárněSortimentKonzultacePohotovostKontakt

Osobní konzultace

» Jak to funguje
» Termíny osobních konzultací
» Naši konzultanti

Jak to funguje

Je to jednoduché. Poradíme Vám s čímkoliv ohledně zdraví – můžeme spolu vyřešit konkrétní problém nebo Vám třeba pomůžeme lépe se zorientovat v léčivech. Zajišťujeme také měření krevního tlaku a tělesného tuku. Tyto konzultace jsou zdarma.

Také Vám můžeme poradit například ohledně rizika nežádoucích účinků léků, které užíváte, jak správně tyto léky užívat a s jakými léky je můžete kombinovat. Obzvlášť v případě, že užíváte současně léky předepsané několika různými odborníky. Také se můžete dozvědět, jak vhodně doplnit svou léčbu.

Způsob konzultace

Konzultace probíhají v soukromí a komfortu naší konzultační místnosti. Stačí si v kalendáři (níže na této stránce) vybrat termín, který se Vám hodí a zarezervovat jej. Kromě hodiny si můžete vybrat i konzultanta podle jeho odborného zaměření – každý konzultant má vypsané svoje konzultační hodiny. Potvrzení o rezervaci s údaji o vybraném termínu Vám automaticky přijdou mailem. V mailu najdete také instrukce, jaké informace si na konzultaci připravit.

Konzultace trvá přibližně 30 minut a je samozřejmě naprosto diskrétní. Pokud námět konzultace vyžaduje náročnější přípravu, konzultant si s Vámi může domluvit pokračování na další schůzce. Termín této další schůzky si můžete dohodnout rovnou s konzultantem.

V případě, že nenajdete vhodný termín v kalendáři, nás neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo i osobně a domluvíme se individuálně.

Proč to děláme?

Máme odborné znalosti o farmakoterapii a rádi se o ně s Vámi podělíme. Věříme, že když našim zákazníkům vyjdeme vstříc a oni naše rady ocení, budou se za námi rádi vracet.

Konzultace

Termíny osobních konzultací

Únor
2019
Po
Út
St
Čt
So
Ne
Volné konzultační hodiny
Vše je již rezervováno
Sobota 2. Února

Litujeme, v tento den nejsou žádné konzultační hodiny vypsány.

Naši konzultanti

Náši konzultanti mají znalosti a zkušenosti z různých odvětví farmacie. Stačí si jen vybrat.

Milada Šlesingerová
hojení ran, veterinární přípravky, dermokosmetika (Cannaderm, Cutishelp, Cannabis)

Mgr. Anna Faltysová
výživa člověka

Mgr. Ludmila Kykalová
lékárenské suroviny

PharmDr. Ludvík Ráb
lékové interakce, výživa sportovců, internetová komunikace s pacienty

Mgr. Eliška Jarmerová
dermokosmetika (Bioderma, La Roche), léčivé čaje, gemmoterapie, speciální výživa

Hana Smolková
zdravotnické potřeby

Navštivte naše další provozovny:
Webdesign